Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjeć z naszych realizacji. W galerii znajdują się przeważnie zdjęcia nadesłane przez naszych klientów.
Wybierz zestaw odpowiedni dla siebie i rozsiądź się wygodnie.

Loading Images
ELEGANCKIE I NIEBANALNE MEBLE OGRODOWE

DLACZEGO MY

Najwyższa jakość wykonania
Przykładamy szczególną uwagę do każdego etap procesu produkcji wyjątkowych mebli ogrodowych i tarasowych. Dla nas liczy się każdy szczegół i każdy z tych szczegółów dopracowujemy do perfekcji. Bo jakość ma znaczenie.

Szybka realizacja
Dzięki doświadczeniu i nowoczesnej lini produkcyjnej jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt mebli w przeciągu 14 dni. Sprawdź nas a już nigdy więcej nie kupisz gdzieś indziej mebli tarasowych lub do ogrodu.

Szeroki wybór
KOprócz gotowych zestawów mebli do ogrodu lub na taras oferujemy Państwu wykonanie kompletu mebli według indywidualnego projektu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub konfigurator mebli. W 14 dni zrealizujemy zamówienie. 

JESTEŚMY DLA WAS

WIĘCEJ INFORMACJI?

Potrzebujesz więcej informacji o produkowanych przez nas meblach? Jesteś zainteresowany zakupem dla siebie lub nawiązaniem współpracy z nami? Zapraszamy do kontaktu. Meble to nasza pasja którą chętnie się dzielimy.

ZADZWOŃ: +48 660 798 902 WYŚLIJ E-MAIL
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY

NASZE MEBLE TWORZYMY Z PASJĄ

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz, firmy zajmujące się sprzedażą mebli oraz showroomy. Oferujemy dogodne warunki współpracy. To, co wyróżnia nas na tle innych firm produkujących meble ogrodowe i tarasowe to pełna elastyczność w produkcji mebla. jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Cechuje nas wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji. Dysponujemy zaawansowaną technologicznie linią produkcyjną dzięki temu oprócz wysokiej jakości jesteśmy w stanie zaoferować szybki termin realizacji zamówienia.